Skip to main content

Adres

Çağlayan Mahallesi Vatan Caddesi No:15/5 Kağıthane, İstanbul

01

02

Bize Ulaşın

  Avukata Sor

  Sezgin Hukuk Bürosu uzman avukat kadrosuyla Aile Hukuku, Ceza Hukuku, İş Hukuku, Kişiler Hukuku, Miras Hukuku, Tazminat Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, İcra İflas Hukuku, Sigorta Hukuku, Sağlık Hukuku, Bilişim Hukuku, Yabancılar Hukuku, Vergi Hukuku, Ticaret ve Şirketler Hukuku, Uluslararası Hukuk, Tüketici Hukuku, Vakıflar ve Dernekler Hukuku ve Fikri Sinai Mülkiyet Hukuku alanlarında hizmet vermektedir. Bu alanlarda aklınıza takılan soruları avukata sor sayfamızdan avukata sorabilirsiniz. Alanında uzman avukatlarımız avukata sor sayfasından ilettiğiniz sorularınızı önemle ve ilgiyle cevaplar.

  Aynı zamanda Sezgin Hukuk Bürosundan danışmanlık hizmeti almak için avukata sor sayfasındaki formu kullanarak ya da aşağıda yer alan avukat numaraları aracılığıyla başvurabilirsiniz.

  Avukat Ara

  Sezgin Hukuk Bürosu olarak avukat ara hizmetimiz ile birlikte, hukuki sorunlarınızın çözümü için en uygun avukatı bulmanız artık çok daha kolay. Ofimizde bulunan tüm danışmanlık hizmetlerinden faydalanmak için siz de Avukat Ara sayfamızı kullanarak, tüm sorunlarınız için rahatlıkla iletişime geçebilirsiniz.

  whatsapp