Yayın Politikamız

1- Bu web sitesinde yayınlanan tüm yazılı ve görsel içeriklerin tüm fikri hakları Av. Neslihan Sezgin İskenderli’ye aittir. Yazılı izin olmaksızın bu web sitesinde yayınlanan içerikler kısmen veya tamamen kopyalanamaz, paylaşılamaz ve başka bir mecrada yayınlanamaz.

2- Bu web sitesi Türkiye Barolar Birliği’nin kuralları çerçevesinde reklam amacı gütmeden yalnızca bilgilendirme amaçlı hazırlanmıştır.

3- Bu web sitesinde yayınlanan içerikler, yapılan yorumlar, web sitesi üzerinden gönderilen elektronik posta ve mesajlara verilen cevaplar müvekkil - avukat ilişkisi doğurmaz.

4- Bu web sitesinden faydalanan kişilerin uzman desteği almadan yalnızca bilgilendirme amacı ile oluşturulan içeriklere dayanarak hareket etmeleri önerilmemektedir.

5- Avukatın ücretsiz veya asgari ücret tarifesinin altında dava alması, danışmanlık yapması Avukatlık Kanunu’nun 163. maddesinin 3. Fıkrası gereğince disiplin cezası gerektiren bir suçtur bu sebeple avukatlardan ücretsiz iş yapmalarının talep edilmemesi rica olunur.